Popis

Penzión, reštaurácia "MLYN" Dolná Streda 211

penzion

Vitajte na stránke penziónu "MLYN" so sídlom v Dolnej Strede 211. Náš penzión ponúka ubytovanie pre slušnú klientelu, obchodných cestujúcich, manažérov a rodiny na dovolenke. Obchodným cestujúcim vyhovuje blízkosť penziónu od miest jednaní a pekné ubytovanie za nízku cenu v porovnaní s mestami ich obchodných stretnutí (Bratislava, Nitra, Trnava). Rodinám na dovolenke zase blízke možnosti návštevy celoročných termálnych kúpalísk, vodnej nádrže Králová. Pre turistiku blízke historické pamiatky i pohorie Malé Karpaty. Cykloturistov uspokoja cykloturistické trasy popri rieke Váh.

izba

Penzión je zrekonštruovaný bývalý mlyn. Rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2007. Zachovaný je drevený podhľad interiéru. Vybavenie izieb a ostatných priestorov vrátane reštaurácie nachádzajúcej sa na prízemí penziónu je v rustikálnom štýle. Na všetkých izbách je k dispozícii káblová TV ,vlastné WC ,sprcha,umyvadlo.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii internet s volným pripojenim cez WIFI. Parkovanie vozidiel je zabezpečené v uzatvorenom areáli penzionu.

restauracia

Reštaurácia je zariadená v rustikálnom štýle, ktorý vhodne zapadá do týchto priestorov. Kolektív reštaurácie sa snaží o maximálnu spokojnosť zákazníkov. Veríme že po návšteve v našej reštaurácie budete spokojní.
Reštaurácia si už v krátkej dobe našla široký okruh priaznivcov,ktorí oceňujú hlavne dobrú domácu kuchyňu.Počas obeda sa podáva obedové menu z výberu troch druhov jedál v cene 2,95 -3,30 €.Ponuku si je možné pozrieť na odkaze "Denné menu".Reštaurácia je tiež využívaná na rôzne rodinné a firemné oslavy,promócie,svadby,kary. Od mája 2012 bola daná do prevádzky sála s kapacitou do 100 os.Táto sála sa bude využívať na svadby a školenia a semináre podľa potrieb zákazníkov. Zväčšia sa možnosti a ponuka na organizovanie viacej typov akcií (od malých akcií až po akcie do 100 os. s plným servisom a tech.zabezpečením.)

Lokalita
Trnavský kraj, Dolná Streda pri Seredi. Obec pripojená priamo na diaľnicu. Blízkosť hôr i termálnych kúpalísk.

Kapacita
4 dvojposteľové izby. 2 dvojposteľové izby s možnosťou prísteľku. Apartmán (3 dvojposteľové izby, obývacia izba s kuchyňou, kúpelňa - sprchový kút, vaňa a samostatné WC s bidetom, spolu 120m2).

Stravovanie
Štýlová reštaurácia s kapacitou 50 - 60 osôb.

Veríme, že u nás budete všetci spokojní, o čo sa maximálne postaráme.